Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Tëfcí. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

arkivi vetjakHanllëku e KrimesëRedakto

Artikulli është zgjeruar. Mund të hiqni stampën e grisjes? Edhe nga Krijimi dhe Hanati i Krimesë?--2003:E6:2F07:B400:8D9F:906A:FBD1:F6DB 6 dhjetor 2021 10:21 (CET)