Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Navistaulantia. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Copyright & Fan NoliRedakto

Policia - A e ki të Drejten mi kopju?

Fan Noli (Fan Stilian Noli) ~ Fan Nolit: Artikulli i jot ekziston moti, amo nër Titullin qeter.

Edhe pare se e shkrun ni Artikull, kshir a e ekziston, nër Sektionin kërko

E drejta per te kopjuar vjen nga fakti qe fotografite ose stemat jane ne nje faqe publike, per te promovuar dhe ngritur imazhin e vete digasterit qe ato i perkasin. Ata duan qe ne t'ia ngrejme kete imazh. Po te duash hiqe.

Informacionet per Kishen Ortodokse Shqiptarejane marre nga faqe publike neper forume dhe distkutime shqiptare nga kontribute te ndyshme personale neper internet. Eshte perdorim i drejte. Shiko Burimet Studimore. Nje forum apo chat nuk ka te drejta, dhe une i kam cituar te gjitha burimet nga i kam marre. Autori ka akoma te drejten e tij - i njihet atij vetem.

Per FAN NOLIN po deshe bashkoi te dy artiujt dhe krijo nje me te mire. Fotot jane marre nga forume, shqiptare neper internet, dhe jane prone publike.

Per Kishen ortodokse, qe sapo bera te njejtat observime qe sapo bera per faqen e policise vlejne dhe per te. Do te ishte me te vertete e cuditshme sikur Feja, si nje organizate bamirese qe eshte, te mos kerkonte me teper exposure ndaj publikut.

Se fundmi, nese mundem, do te sugjeroja qe te perdornit nje gjuhe me te paster neper mesazhet elektronike. Misioni i Wikipedia-s eshte teper fisnik dhe nje adulterim i gjuhes nuk do ishte nje gje e pershtatshme. Shtoni me teper atikuj. Interneti eshte plot. Pse nuk e beni?? Gjithashtu pse sbeni redirectne menyre qe nese dikush kerkon, bie fjala, per Fan Nolin, ti dale dhe Fan Stilian Noli dhe Theofan Stilian Noli dhe Theofan Noli. Njerezit e kane mesuar ne gjithe spektrin e ndryshimeve emrin e Nolitdhe jo vetm ne nje menyre. Ne versionin anglisht, po kerkove per Joseph, te del dhe Joe. Vini dhe ju nje gje te tille

Nuk dashta me thon se e ke bo Gabim, amo dashta me kalxu se kopimi pa leje nuk ësht i lejum. --Ko.S.ystem.OV@ | Diskutim?!? 2005 Tetor 27 17:10 (UTC)

Kushtet shkaktareRedakto

Mund ta zevendesosh me Shkaqet e krizes lindore.

Foto pa lisenceRedakto

Figura: Skend.jpg u gris per shkak te mungeses se licenses. Puntori 18 Shtator 2008 22:25 (CEST)

"kurora" e skenderbeutRedakto

Un jam ni djal nga komuna e kastriotit te dibres. dhe mendoj se simboli i "kurores" se se skenderbeut mund te jet nje simbol dibran? se pse dibra eshte nje vend malore dhe gjithmon kaqen i pershtateshem per dhit. dhe Dhia eshte nje nga kafshet qe i pershtatet shum mir terenit malor. ne zonat e skenderbeut jan te shumt fshataret qe i kan keto tradita ? dhe sot femija qe mbush dhjet vjec ose me pak . merret me kete pun .

  NGA  ILJAZ  CIKU

Ju keni ngarkuar figura që nuk janë përdorur në asnjë faqe. Mund ti fshini ose të gjeni artikujt e përshtatshëm ku mund të përdoren.--Roboti Tung (diskutimet) 9 shtator 2012 13:40 (CEST)

Ju keni ngarkuar figura që nuk janë përdorur në asnjë faqe. Mund ti fshini ose të gjeni artikujt e përshtatshëm ku mund të përdoren.--Roboti Tung (diskutimet) 9 shtator 2012 13:41 (CEST)

Ju keni ngarkuar figura që nuk janë përdorur në asnjë faqe. Mund ti fshini ose të gjeni artikujt e përshtatshëm ku mund të përdoren.--Roboti Tung (diskutimet) 9 shtator 2012 13:43 (CEST)

Ju keni ngarkuar figura që nuk janë përdorur në asnjë faqe. Mund ti fshini ose të gjeni artikujt e përshtatshëm ku mund të përdoren --OlsiBot (diskutimet) 9 shtator 2015 03:51 (CEST)

Ju keni ngarkuar figura që nuk janë përdorur në asnjë faqe. Mund ti fshini ose të gjeni artikujt e përshtatshëm ku mund të përdoren --OlsiBot (diskutimet) 9 shtator 2015 03:51 (CEST)

Faqet me ndryshime në pritjeRedakto

Përshëndetje!

Ky është një mesazh gjysmë i automatizuar i dërguar te të gjithë personat që kanë veglat e kontrolluesit (duke përjashtuar administratorët). Kontrollimi është një privilegj i cili u jepet vullnetarëve, redaktimet e të cilëve kanë qenë të sakta dhe i kanë shërbyer komunitetit. Përveç privilegjit që t'u pranohen menjëherë redaktimet që bëjnë, kushdo që ka veglat e kontrolluesit ka gjithashtu përgjegjësinë për të kontrolluar redaktimet e të tjerëve. Kjo gjë mund të realizohet lehtësisht duke parë ndryshimet më të fundit me anë të një shtypjeje te butoni majtas që lexon Ndryshimet më të fundit. Një mënyrë tjetër për ta realizuar këtë gjë, është me anë të faqes këtu e cila gjendet te Faqet speciale. Faqja e mësipërme liston të gjitha faqet me ndryshime në pritje sipas kohës që ato janë kryer. Aktualisht, Wikipedia ka 148 kontrollues e megjithatë së shpejti do të kapim numrin e 500 faqeve me ndryshime në pritje nëse nuk fillohet kontrollimi masiv i tyre. Faqet me më shumë kohë në pritje kanë rreth 1 muaj aty. Nëse për 1 muaj bëhen rreth 500 faqe me ndryshime në pritje atëherë kuptohet që procesi i mirëmbajtes është një proces i cili duhet të jetë i vazhdueshëm pasi mund të dalë jashtë kontrollit me shpejtësi.


Ju lutem, ndihmoni të kontrollojmë ndryshimet në pritje dhe ç'është më e rëndësishmja, ndihmoni të ndërgjegjësojmë vullnetarët kontrollues në komunitetin tonë për privilegjet e përgjegjësitë që ata kanë. Konsideroni gjithashtu mundësinë e vendosjes së stampës {{Kontrollues topicon}} në faqen tuaj të përdoruesit për të treguar gjendjen tuaj si kontrollues si dhe për të bërë më të lehtë gjetjen dhe kontaktimin tuaj nga komuniteti në rast nevoje. Për çdo pyetje në lidhje me procesin e kontrollimit apo të vendosjes së stampës mos ngurroni të më shkruani në faqen time të diskutimeve. - Berishasinan (diskutimet) 24 maj 2019 16:43 (CEST)