Sablières

komunë në departamentin Ardèche, Francë

Stampa:Komunë në Francë Sablières është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Ardècherajonit Auvernia-Rhône-Alpes. Sablières ka një popullsi prej 135 banorë dhe sipërfaqe 38.98 km², me një dendësi prej 3 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Sablières – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale