Saint-André-Lachamp

komunë në departamentin Ardèche, Francë

Stampa:Komunë në Francë Saint-André-Lachamp është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Ardècherajonit Auvernia-Rhône-Alpes. Saint-André-Lachamp ka një popullsi prej 151 banorë dhe sipërfaqe 17.09 km², me një dendësi prej 9 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Saint-André-Lachamp – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale