Saint-Laurent

faqe kthjelluese e Wikimedias

Stampa:Komunë në Francë Saint-Laurent është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Ardennesrajonit Grand Est. Saint-Laurent ka një popullsi prej 1148 banorë dhe sipërfaqe 4.26 km², me një dendësi prej 269 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Saint-Laurent (Ardennes) – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale