Saint-Mard, Aisne

komunë në departamentin Aisne, Francë

Stampa:Komunë në Francë Saint-Mard është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Aisnerajonit Hauts-de-France. Saint-Mard ka një popullsi prej 109 banorë dhe sipërfaqe 4.69 km², me një dendësi prej 23 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Saint-Mard (Aisne) – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale