Saint-Palais

faqe kthjelluese e Wikimedias

Stampa:Komunë në Francë Saint-Palais është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Allierrajonit Auvernia-Rhône-Alpes. Saint-Palais ka një popullsi prej 174 banorë dhe sipërfaqe 20.3 km², me një dendësi prej 9 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Saint-Palais (Allier) – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale