Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Tëfcí"

ska përmbledhje të redaktimeve
:...And now we have your logo... Great job bugzilla! --[[Përdoruesi:Reder|Reder]] 15 tetor 2011 12:16 (CEST)
[[Skeda:Logo_sg.wiki.jpg|centre|200px]]
 
==Rexhin==
E ka Rexhin nuk shquhet te behet Rexhini dhe ne dokumenta dhe ne tabelen e mirseardhjes se fshatit nuk shquhet, mbetet Rexhin. —[[Përdoruesi:Arensi|Arensi]] 5 nëntor 2011 20:53 (CET)