Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

22 shkurt 2022

8 shtator 2017

11 korrik 2017

11 shkurt 2014

24 janar 2013

23 janar 2013

8 dhjetor 2012

22 nëntor 2012

21 nëntor 2012

15 nëntor 2012

14 nëntor 2012

13 shtator 2012

12 shtator 2012

9 shtator 2012

8 shtator 2012

27 qershor 2012

11 qershor 2012

14 maj 2012

13 maj 2012

11 maj 2012

6 maj 2012

  • 18:436 maj 2012 18:43 ndrysh versione +248 R Mark NdojaFaqe e re: '''Mark Ndoja''' ishte Komisar Politik i Qarkorit të Shkodrës. Deputet i Shkodrës në zgjedhjet e para pas çirimit. Arresothet më 1950 dhe internohet. [[Kategoria:Biografi shqi...
  • 18:366 maj 2012 18:36 ndrysh versione +247 R Hasan ReçiFaqe e re: '''Hasan Reçi''' ishte anëtar i Grupit Komunist të Rinjëve. Arrestohet më 1946 si agjent anglo-amerikan dhe dënohet me vdekje. Pushkatohet më 1948. [[Kategoria:Biografi shqip...
  • 18:336 maj 2012 18:33 ndrysh versione +240 R Llazar FundoFaqe e re: '''Llazar Fundo''' ishte një eksponent i njohur i Lëvizjes Komuniste. Në vitin 1944 arrestohet dhe vritet nga forcat partizane në Tropojë. [[Kategoria:Biografi shqiptarësh...
  • 18:306 maj 2012 18:30 ndrysh versione +1 v Zef MalaNo edit summary
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).