Dallime mes rishikimeve të "Gjeografia e Rusisë"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.245) dhe riktheu rishikimin 1612738 nga Marbott: vandalizëm)
Etiketa: përpunim burimi 2017
note: formidable obstacles of climate, terrain, and distance hinder exploitation of natural resources-->
{{EvropaRU-gjeo-cung}}
 
{{Evropa-gjeo}}
[[Kategoria:Rusi]]
[[Kategoria:Gjeografia e shteteve të Azisë|Turqi]]
 
[[bn:রাশিয়া#ভূগোল]]