Ndryshimi mes inspektimeve të "Ruanda"

43 bytes added ,  5 muaj më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
{{Commonsart|Rwanda|{{PAGENAME}}}}
<!--Lidhje me fletat zyrtare të shtetit-->
* Qeveria : [https://web.archive.org/web/20121223005922/http://www.gov.rw/ The Republic of Rwanda]
* Kryetari
* Parlamenti : [http://www.rwandaparliament.gov.rw/ Rwanda Parliament]