Ndryshimi mes inspektimeve të "Zamora, Spanjë"

Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
v (ështënjë)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
== Lidhje të jashtme ==
* {{commonscat|Zamora, Spain|Zamora, Spanjë}}
* [https://web.archive.org/web/20090504203104/http://www.ayto-zamora.org/ Webfaqja zyrtare]
 
{{Spanja-cung}}