Ndryshimi mes inspektimeve të "Albi"

1 byte removed ,  10 muaj më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Faqe e re: {{Komunë në Francë |Qyteti =Albi |Emri Frëngjisht = |Lloji i vëndbanimit =Komunë |Nofka = |Moto = |Flamuri_fot...)
 
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Albi''' është një [[Komunat e Francës|komunë]] në [[Francë]]. Albi bën pjesë në [[Departamentet e Francës|departamentin]] [[Tarn]] të [[Rajonet e Francës|rajonit]] [[Occitanie]]. Komuna ka një popullsi prej 49531 banorë dhe sipërfaqe prej 44.26 km².
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}