Dallime mes rishikimeve të "Haarlem"

1 byte removed ,  2 vjet më parë
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (rregullime teknike duke përdorur AWB)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Haarlem''' është një [[bashkitë e Holandës|bashki]] në provincën [[Hollanda e Veriut]] në [[Holanda|Holandë]] me sipërfaqe 32.12&nbsp;km² dhe popullsi 149516 banorë<ref>[http://www.cbs.nl/en-GB/menu/home/default.htm Centraal Bureau voor de Statistiek]</ref>. Haarlem është kryeqendra e bashkisë.
 
==ReferencaReferime==
<references />