Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Βατο"

ska përmbledhje të redaktimeve
(→‎Bashkimi: seksion i ri)
 
Kam vërejtur dy faqe që duhen të bashkohen [[Katastrofa e Çernobilit]] dhe [[Chernobyl (fatëkeqësia)]]. Si mund t'i bashkoj këto dyja në një faqe? [[Përdoruesi:Qendrimi15|Qendrimi15]] ([[Përdoruesi diskutim:Qendrimi15|diskutimet]]) 28 maj 2020 20:45 (CEST)
:Përshëndetje {{@|Qendrimi15}} mund të kopjohet përmbajtja nga një artikull tek tjetri duke shtuar tek përmbledhja e redaktimit emrin e artikullit nga ku u kopjua përmbajtja (për të drejtat e autorit), pastaj mjafton të bëhet një ridrejtim duke zëvëndësuar të gjithë tekstin e artikullit me wikitekstin: <code>#RIDREJTO [[]]</code> me emrin e artikullit midis <code>[[]]</code>. – [[Përdoruesi:Βατο|Βατο]] ([[Përdoruesi diskutim:Βατο|diskutimet]]) 29 maj 2020 01:45 (CEST)