Dallime mes rishikimeve të "Kumi Koda"

49 bytes removed ,  1 vit më parë
Skeda Kumi_Koda_Live_Earth_concert.jpg u largua pasi që është shlyer nga Commons prej Gbawden
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
(Skeda Kumi_Koda_Live_Earth_concert.jpg u largua pasi që është shlyer nga Commons prej Gbawden)
 
{{Infobox muzikant
| emri = Kumi Koda
| foto =
| foto = [[Skeda:Kumi Koda Live Earth concert.jpg|200px]]
| titulli = '''Koda Kumi in [[Live Earth]]'''
| vite aktiv = {{M|2000}} - dhe në vazhdim