Dallime mes rishikimeve të "Mulla Jaha"

26 bytes added ,  11 muaj më parë
Puntori zhvendosi faqen Mulla Jaha tek Jahja Sadiku: Personat vendosen vetëm me emër dhe mbiemër dhe jo me titull.
(Puntori zhvendosi faqen Mulla Jaha tek Jahja Sadiku: Personat vendosen vetëm me emër dhe mbiemër dhe jo me titull.)
Etiketa: Ridrejtim i ri
 
(Pa ndryshime)