Sugny

komunë në departamentin Ardennes, Francë

Stampa:Komunë në Francë Sugny është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Ardennesrajonit Grand Est. Sugny ka një popullsi prej 108 banorë dhe sipërfaqe 6.11 km², me një dendësi prej 18 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Sugny (Ardennes) – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale