Tifozët (serial)

(Përcjellë nga Tifozët)

Tifozët është komedi shqiptare realizuar në vitin 2004 me skenar nga Ruzhdi Pulaha dhe regji nga Alfred Bualoti. Mundësuar nga Vizion Plus dhe shtëpitë diskografike FUGA dhe EuroStar

AktorëtRedakto