Vaux-en-Dieulet

komunë në departamentin Ardennes, Francë

Stampa:Komunë në Francë Vaux-en-Dieulet është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Ardennesrajonit Grand Est. Vaux-en-Dieulet ka një popullsi prej 59 banorë dhe sipërfaqe 11.03 km², me një dendësi prej 5 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Vaux-en-Dieulet – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale