Vernon

komunë në departamentin Ardèche, Francë
  1. RIDREJTO Stampa:Qytet (Franca)

Vernon është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Ardècherajonit Auvernia-Rhône-Alpes. Vernon ka një popullsi prej 229 banorë dhe sipërfaqe 3.71 km², me një dendësi prej 62 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Vernon (Ardèche) – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale