Agimi (fshat)

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit


Agimi (fshat) është një fshat në Rrethin e Beratit, Shqipëri.

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

ArsimiRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

Shih dhe këtëRedakto