Njësia administrative Poshnje

(Përcjellë nga Komuna Poshnje)

40°29′N 19°30′E / 40.48°N 19.50°E / 40.48; 19.50

Njësia administrative Poshnje
Faqja zyrtarePoshnja Web

Komuna Poshnje është një komunëRrethin e BeratitShqipëri.[1]

Gjeografia Redakto

Historia Redakto

Demografia Redakto

Ekonomia Redakto

Politika Redakto

Kultura Redakto

Vendbanimet Redakto


Burimet Redakto

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 15 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe Redakto