Bannay, Moselle

komunë në departamentin Moselle, Francë

Bannay është një komunëFrancë. Bannay bën pjesë në departamentin Mosellerajonit Lorraine. Komuna ka një popullsi prej 83 banorë dhe sipërfaqe 4.11 km².

Bannay
VendiFranca
RajoniGrand Est
DepartamentiMoselle
Zona kohoreUTC+01:00 (CET)
 • Verës (DST)UTC+02:00 (CEST)
INSEE/Kodi postar

Referimet Redakto

Lidhje të jashtme Redakto