Baslieux

komunë në departamentin Meurthe-et-Moselle, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Baslieux është një komunëFrancë. Baslieux bën pjesë në departamentin Meurthe-et-Mosellerajonit Lorraine. Komuna ka një popullsi prej 573 banorë dhe sipërfaqe 10.17 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Baslieux – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale