Beauregard-Vendon

komunë në departamentin Puy-de-Dôme, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Beauregard-Vendon është një komunëFrancë. Beauregard-Vendon bën pjesë në departamentin Puy-de-Dômerajonit Auvergne. Komuna ka një popullsi prej 1025 banorë dhe sipërfaqe 7.33 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto