Benjamin Edward Stiller lindi më 30 nëntor 1964New York, ShBA. Është një aktor, humorist, autor filmi, regjisor dhe producent filmi amerikan.

Ben Stiller
Benstiller.jpeg
Ben Stiller
Informacione personale
Ditëlindja 30 nëntor 1964 (mosha 47 vjec)
Vendlindja New York City, ShBA
Kombësia Amerikan

FilmografiaRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto


  Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.