Njësia administrative Miras

(Përcjellë nga Komuna Miras)

40°19′N 20°34′E / 40.31°N 20.56°E / 40.31; 20.56

Njësia administrative Miras

Komuna Miras është një komunë në Rrethin e DevollitShqipëri.[1]

Historia Redakto

Gjeografia Redakto

Ekonomia Redakto

Arësimi Redakto

Shëndetësia Redakto

Kultura Redakto

Vendbanimet Redakto


Lidhje të jashtme Redakto

Burimet Redakto

  1. ^ Shoqata e komunave[lidhje e vdekur]

Shih dhe këtë Redakto