Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Robi I Allahut. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Gabimi jot është se ti i kopjon artikujt dhe të papërpunuar i fut në wikipedia. Para se të fusish një artikull duhet ta përpunosh pjesë pjesë dhe jo ta fusësh kallëp të tërin pa e rregulluar sipas standardeve të enciklopedisë. Me nderime --Armend 30 Tetor 2010 19:47 (CEST)

/Arkiva

a e kam futur mir tani suren zumer

Copy-Paste from other websitesRedakto

Hello, please stop copying other websites content here. Thanks for your comprehension -- Quentinv57 31 Tetor 2010 13:47 (CET)

Please stop creating non-sense pages ! -- Quentinv57 1 Nëntor 2010 14:03 (CET)
Please see (and possibly comment) this discussion. -- Quentinv57 29 Dhjetor 2010 21:22 (CET)

Stop postimitRedakto

Boll postove artikuj pa vlere per shoket e Muhamedit.--Pedanti 20 Dhjetor 2010 18:12 (CET) Ej o mut mundesh veq ta mbylles at goj.

Përmirësimi i artikujveRedakto

Pershendetje, te lutem pershtati artikujt me standardin e wikipediës, shtoji lidhjet te jashtme, kategorit etj. Si per shembull ne artikulli Tabi'inët. --Mikullovci 3 Janar 2011 13:45 (CET)

Ju lutem zotri une perseri e redaktova dhe perpunova artikujt tuaj.

shtoni lidhjet te jashtme, fotografit... Falimenderit --Mikullovci 5 Janar 2011 21:32 (CET)

Mjaft krijove artikuj duke perdorur TranslatorRedakto

Ky eshte paralajmerimi i fundit! Te lutem te japesh kontributin tend ne menyre te sjellshme dhe ndergjegjshme. Siç tha lart Mikullovci duhet te na ndihmosh qe te kompletosh artikujt qe ke krijuar. Kerko ndihme neqoftese ndjen nevojen.

Por mos fillo te shash te tjeret qe te korigjojne gabimet! [1][2]. Do te bllokoj pa fundesi po vazhdove keshtu. Me vjen keq —  eagleal  4 Janar 2011 09:42 (CET)

O vella une nuk e kam sha asnjerin perveq pedantit sepse foli keq per sahabet.

Perveç sharjes, te lutem te permiresosh artikujt qe ke krijuar. Qellimi i ketij projekti eshte kualiteti (i mjaft) jo shumesia e artikujve. Artikujt me më pak se rreth 3 linja do grisen. —  eagleal  12 Janar 2011 19:59 (CET)

ZoteriRedakto

Zoteri, mjaft me artikuj te shkurter pa vlere, te perbere nga shume pak rreshta. Ne vend qe te marresh parasysh keshillen e te tjereve, ti vazhdon te krijosh artikuj te rinj skandaloz!--Pedanti 15 Janar 2011 13:25 (CET)