Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Visi90/Arkivi 2012. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Kjo faqe është një arkiv i diskutimeve të përfunduara. Për pasojë përmbajtja e saj nuk duhet ndryshuar më. Për të diskutuar mbi një temë të kaluar mund të përdoret faqja aktuale e diskutimeve, ku mund të bëhet një shënim që ka lidhje me titullin apo pjesën e diskutimit të këtij arkivi.
Arkiva e diskutimeve
      Arkivi 2012             Arkivi 2014      
      Arkivi 2013      
Përshëndetje, Visi90/Arkivi 2012!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Visi90/Arkivi 2012, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.Përshëndetje

Redakto

Përshëndetje Visi, unë jam Euriditi administrator në këtë wiki. Dëshiroj të të shpreh mirëseardhje dhe të të falenderoj për kontributin tuaj. Vura re se dëshironi të krijoni artikuj në masë. Ndihmë:Importimi automatik i artikujve është një faqe që do tiu udhëzojë se si të krijoni disa dhjetra apo qindra artikuj përnjëherë. Në qoftë se dëshiron mund ti hedhësh një sy. -- Euriditi  24 tetor 2012 22:21 (CEST)

Kontrolli e cilësisë

Redakto
 

Pershendetje Visi90,

Tashmë ti je Kontrollues. Për më shumë informacion shiko tek Wikipedia:Kuvendi (seksionin Vandalism on sq.wikipedia ose Flagged Revisions). Për pyetje rreth privilegjeve të reja më pyet edhe ma. Përdori me përgjegjshmëri këto privilegje. Një punë të mbarë.-- Euriditi  12 dhjetor 2012 15:28 (CET)

Return to the user page of "Visi90/Arkivi 2012".