Rebecca Romijn

Model dhe aktore amerikane

Rebecca Romijn lindi më 6 nëntor 1972Berkeley, Kalifornia, është një aktore dhe ish-fotomodele amerikane, kur ishte ajo e martuar me John Stamos e pati emrin Rebecca Romijn-Stamos, pasi që u ndarë e marri emrin e vjetër.

Rebecca Romijn në cover të Premiere

FilmografiaRedakto

FilmRedakto

TelevizionRedakto

Shih edheRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.