Rebecca Romijn

Model dhe aktore amerikane
(Përcjellë nga Rebecca Romijn-Stamos)

Rebecca Romijn lindi më 6 nëntor 1972Berkeley, Kalifornia, është një aktore dhe ish-fotomodele amerikane, kur ishte ajo e martuar me John Stamos e pati emrin Rebecca Romijn-Stamos, pasi që u ndarë e marri emrin e vjetër.

Rebecca Romijn në cover të Premiere
Si MystiqueX-Men: The Last Stand (2006).

Filmografia Redakto

Film Redakto

Televizion Redakto

Shih edhe Redakto

Lidhje të jashtme Redakto

  Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.