Ndryshimi mes inspektimeve të "Puka"

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referime: Referenca -> Referime duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referime: Referenca -> Referime duke përdorur AWB)
*[http://www.shqiperia.com/galeria/main.php?g2_itemId=256582 Fotografi shqiptare] Foto nga Puka
 
== ReferencaReferime ==
* [http://www.puka.shqiperia.com Puka] Faqja jo zyrtare e zonës se Pukës
* [http://www.shqiperia.com/galeria/main.php?g2_itemId=256582 Fotografi Shqiptare] Foto nga Puka