Ndryshimi mes inspektimeve të "Kirenea, Libi"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
* [[Theodorus of Cyrene|Theodorus]] (c. 5 shekullit BC), matematikan
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}