Ndryshimi mes inspektimeve të "Taxh Mahali"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
* [[Fortesa e Agras]]
 
== ReferencatReferimet ==
{{Reflist|colwidth=33em}}