Barèges

komunë në departamentin Hautes-Pyrénées, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Barèges është një komunëFrancë. Barèges bën pjesë në departamentin Hautes-Pyrénéesrajonit Midi-Pyrénées. Komuna ka një popullsi prej 201 banorë dhe sipërfaqe 45.84 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Barèges – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale