Benque-Dessous-et-Dessus

komunë në departamentin Haute-Garonne, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Benque-Dessous-et-Dessus është një komunëFrancë. Benque-Dessous-et-Dessusbën pjesë në departamentin Haute-Garonnerajonit Midi-Pyrénées. Komuna ka një popullsi prej 19 banorë dhe sipërfaqe 3.72 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto