Blezenca

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Blezenca është një fshat në Shqipëri...

Blezenca
Noimage.png

Gjeografia Redakto

Demografia Redakto

Ekonomia Redakto

Historia Redakto

Shih dhe këtë Redakto


Lidhje të jashtme Redakto