Sevran i Vogël

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit
(Përcjellë nga Sevrani i Vogël)

Sevran i Vogël është një fshat në Shqipëri...

Sevran i Vogël
Noimage.png

Gjeografia Redakto

Demografia Redakto

Ekonomia Redakto

Historia Redakto

Shih dhe këtë Redakto


Lidhje të jashtme Redakto