Njësia administrative Çepan

(Përcjellë nga Komuna Çepan)

Coordinates: 40°15′N 20°10′E / 40.25°N 20.16°E / 40.25; 20.16

Komuna Çepan është një komunë në Rrethin e SkraparitShqipëri.[1]

Njësia administrative Çepan

GjeografiaRedakto

HistoriaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

PolitikaRedakto

KulturaRedakto

VendbanimetRedakto


BurimetRedakto

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 13 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shih dhe këtëRedakto