Kakosi

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Kakosi është një fshat në Shqipëri...

Kakosi
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto