Zaberzani i Ri

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Zaberzani i Ri është një fshat në Shqipëri...

Zaberzani i Ri
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto