Njësia administrative Rukaj

(Përcjellë nga Komuna Rukaj)

41°23′N 20°18′E / 41.39°N 20.3°E / 41.39; 20.3

Njësia administrative Rukaj

Komuna Rukaj është një komunëShqipëri.[1]


Gjeografia Redakto

Historia Redakto

Demografia Redakto

Ekonomia Redakto

Politika Redakto

Kultura Redakto

Vendbanimet RedaktoBurimet Redakto

Shih dhe këtë Redakto