Komunat e Ostrobothnias Qendrore

Tetë komunat e Ostrobothnias QendroreFinlandë janë të ndara në dy nën-rajone.

Nën-rajoni KaustinenRedakto

Nën-rajoni KokkolaRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Komunat e Ostrobothnias Qendrore – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale