Për përdorimin dhe informacione rreth projektit shikoni faqen e diskutimit.

Kujdes!: Informacionet rreth personit/ave mund të mos të jenë të vërteta, pasi kjo faqe është vetëm për shikim të parakoshëm (preview only).

Eagleal/Projekte/Bio
Filan Fistëku ne Vlore
U lind në
Vdiq
Shtetësiashqiptar
Faqja në rrjetwww.filan.org

Gjergj Kastrioti ishte djali më i vogël i Gjon Kastriotit dhe i princeshës malazeze Vojsava, fëmija i fundit midis 4 djemve dhe 5 vajzave. Mendohet se lindi më 6 maj 1405, u morr peng nga Pushtuesit Osman që në moshë të mitur dhe u dërgua në oborrin e Sulltanit në Adrianopojë.

Biografia Redakto

Lorem ipsum ei unum decore ignota pro, has ut feugiat delectus gubergren. Id alia kasd mundi his, qui eu melius habemus. Mea ne option consequat. Nam ridens voluptatum at, cum ex dolore alterum aliquando, et eos suavitate appellantur.No delenit legimus facilisi eam, justo iusto exerci te his. At doctus suscipit principes duo, noster suscipiantur pri ut, errem tollit repudiare eu eam. Eam primis atomorum ut. Dolor civibus dissentias no sea. Lorem ipsum ei unum decore ignota pro, has ut feugiat delectus gubergren. Id alia kasd mundi his, qui eu melius habemus. Mea ne option consequat. Nam ridens voluptatum at, cum ex dolore alterum aliquando, et eos suavitate appellantur.No delenit legimus facilisi eam, justo iusto exerci te his. At doctus suscipit principes duo, noster suscipiantur pri ut, errem tollit repudiare eu eam. Eam primis atomorum ut. Dolor civibus dissentias no sea. Lorem ipsum ei unum decore ignota pro, has ut feugiat delectus gubergren. Id alia kasd mundi his, qui eu melius habemus. Mea ne option consequat. Nam ridens voluptatum at, cum ex dolore alterum aliquando, et eos suavitate appellantur.No delenit legimus facilisi eam, justo iusto exerci te his. At doctus suscipit principes duo, noster suscipiantur pri ut, errem tollit repudiare eu eam. Eam primis atomorum ut. Dolor civibus dissentias no sea.


alEagle
Meant to be Albanian.
Ndodheni në Eagleal/Projekte/Bio
Të tjera

Vëndi Web
aleagle.altervista.org
AlbaniaBack::Beta

Legacy

Contents

Arkivat e disktumit

Krijimtaria Redakto

Filmografia Redakto

 • DragonBall®
 • DragonBall®
 • DragonBall®
 • DragonBall®
 • DragonBall®
 • DragonBall®

Diskografia Redakto

 • Green Onions - Booker T & The M.G.s
 • Boom Boom - John Lee Hooker


Bibliografia Redakto

 • Trogime të Frikshme - Edgar Allan Poe
 • Trogime të Frikshme - Edgar Allan Poe
 • Trogime të Frikshme - Edgar Allan Poe
 • Trogime të Frikshme - Edgar Allan Poe

Shiko edhe Redakto

Referenca Redakto

Lidhje të jashtme Redakto