Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Lem31. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

This is Alf from the English wiki, just came along to give my appreciation fro the work you're doing here. Thanks. --163.1.147.100 21 Tetor 2006 09:31 (UTC)

StampaRedakto

et voila: Stampa:Infobox muzikant. --Proud To Be Albanian diskuto°) 19 Prill 2007 20:51 (UTC)

po per infoboxa e stampa tjera, si Tabela3 e ksajt faqe, si do bohet, do eliminohen?? --Lem31 20 Prill 2007 12:47 (UTC)
ketu munden te zevendosen me kete stampe, sepse keto stampa jane me te thjeshte. Stampen e perzita pak, me origjinalin (en.wiki) dhe me Stampa:Infobox aktor --Proud To Be Albanian diskuto°) 20 Prill 2007 13:24 (UTC)
po "label"-in kjo stampe ({{Infobox muzikant...) nuk e vizualizon.. --Lem31 20 Prill 2007 13:25 (UTC)
Me qellim, sepse nuk me doket shume shqip. --Proud To Be Albanian diskuto°) 20 Prill 2007 13:48 (UTC)
po dush mund ta besh "Ëtiketë", qe eshte ma shum shqip. --Lem31 20 Prill 2007 14:44 (UTC)
Etikete eshte perkthimi i label, amo nuk me doket shume sakte, etiketa ka dicka bashke me label, amo nuk di si te vendosi. --Proud To Be Albanian diskuto°) 20 Prill 2007 15:54 (UTC)

TungRedakto

Lem 31, pasi që je një kontribues aktiv këtu, të lus që ta japësh një mendim këtu, sepse kjo qështje ka stagnuar pa nevojë. Falemnderit për mirëkuptim. --Λeternus 30 Qershor 2007 16:18 (UTC)

KomunikimRedakto

Firma juaj per te ndihmuar te rinjte

Tjeta Lem31!
Meqense je nje perdorues aktiv ketu ne Wikipedia ne Shqip, doja te te pyesja neqofte se do te lesh perdorimin e firmes tende per faqet tung.
Rroboti im, siç e dini, vendos "tung" ne faqet e perdoresve te rinj me firmen nga mbas. Tani ai mund te vendos edhe firma ne menyre te rastesishme. Po shpjegohem: ne faqen Wikipedia:Tung_log/User jane listuar firmat qe perdoren per ti çuar kur çohet stampa tung; rroboti i karikone ato dhe çdo perdoruesi te ri i çone (tung)+firmen, firem e rastesishme, njera pas tjetres ato qe jane te lista.
Kjo gje sherben per te ndihmuar perdoruesit e rinj te kene nje pike mbeshtetje kur kane nevoje.
Ju lutem, sepse u lodha duket pare gjithnje firmen time.  

Nese je i interesuar te lutem te vendosesh firmen tende ketu (te kerkuesit)

Faleminderit, Eagleal  1 Korrik 2007 13:21 (UTC)

Motörhead - artikull perfektRedakto

Lem 31, urime, dhe të përgëzoj për punën që ke bërë në artikullin perfekt Motörhead. Un kam qenë kundër kësaj gjëje për shkak të problemeve gramatikore që ka artikulli, mirëpo tani po e vërej se ylii po i ka hije... Unë personalisht tani e tutje (pasi që edhe e përfundova artikullin tim kryesor Dream Theater) do të ndihmoj me lektorim. Do të mundohemi t'ua mbajmë statusin këtyre artikujve. --Λeternus 2 Korrik 2007 10:04 (UTC)

Shum urime edhe ty, edhe te falenderoj per ndihmen qe do ti japesh artikullit e Motorhead-ve per problemet gramatikore. Duhet te bejme ne menyre qe te dy artikujt te rrin te AP edhe qe te ja mbajme statusin, edhe per te ardhmen. --Lem31 2 Korrik 2007 10:33 (UTC)

FLMRedakto

Tjeta Lem, faleminderit për mbështetjen. Të fala nga --Eagleal  31 Korrik 2007 03:37 (UTC)

Përdoruesi_diskutim:PlushyRedakto

Hey, yeah, I noticed you posted something in my discusion, unfortunately I don't have a clue what does that mean but I assume it's a welcome message, right? Well...I have a univaersal account on all wikipedia projects so I probably won't even contribute ever, maybe you should post that only to people who made some edits? Plushy 29 Gusht 2008 23:15 (CEST)

Hello Plushy, yes it is a welcome message, posted automatically by EagleBot (a bot). We have decided to welcome the users without edits too, a kind of encouragement to edit. Regards. --  eagleal  30 Gusht 2008 20:24 (CEST)

Thanks!Redakto

Dear Lem31, thank you for what I assume is a welcome message, although I am sorry to say that I only speak English and Spanish.... All the best --Spud Gun 17 Tetor 2008 11:23 (CEST)

Diskutimet e miaRedakto

Hallo Lem31, what is this script of my diskutimet e mia? Please write me the content in English/German or Hungarian. Thank you very much. --Magellan 28 Tetor 2008 19:52 (CET)

Ju keni ngarkuar figura që nuk janë përdorur në asnjë faqe. Mund ti fshini ose të gjeni artikujt e përshtatshëm ku mund të përdoren.--Roboti Tung (diskutimet) 9 shtator 2012 14:26 (CEST)

Ju keni ngarkuar figura që nuk janë përdorur në asnjë faqe. Mund ti fshini ose të gjeni artikujt e përshtatshëm ku mund të përdoren --OlsiBot (diskutimet) 9 shtator 2015 03:54 (CEST)