Ndryshimi mes inspektimeve të "Peruja"

86 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
* Ministria e Turizmit:[http://www.promperu.gob.pe Peruvian Tourism]
----
* [https://web.archive.org/web/20110629170406/http://www.perucultural.org.pe/ Perú Cultural]
* [http://www.globe-images.com/south-america.htm Foto nga sateliti]
* [https://web.archive.org/web/20120304095831/http://www.limaperunet.com/climate/climateall.html Klima në Peru]
* [http://www.perulinks.com/pages/english/ PeruLinks.com] - Amëz e adresave të fletave elektronike