Dallime mes rishikimeve të "Vjena"

43 bytes added ,  2 vjet më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
{{Commons|Category:Vienna, Austria|Vjena}}
* [http://www.wien.gv.at/ Faqja zyrtare e qytetit]
* [https://web.archive.org/web/20080430150552/http://www.natur-wien.at/ Natyra e Vjenës]
* [http://www.wien.info/ Turizmi në Vjenë]
* [http://willypuchner.com/en/wien/wien/wien_index1englisch.htm Vienna. Pleasure and Melancholy]