Dallime mes rishikimeve të "Albanians Got Talent"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
* [https://web.archive.org/web/20100910231545/http://top-channel.tv/tivlen/ Albanians got Talent, Faqja Zyrtare]
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}