Dallime mes rishikimeve të "Zhupanja"

1 byte removed ,  3 vjet më parë
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
Popullsia e qytetit sipas përllogaritjeve të vitit [[2012]] ishte 11959 banorë. Sipas regjistrimit të vitit [[2011]] 12115 banorë ndërsa sipas regjistrimit të vitit [[2001]] 13775 banorë. Popullsia ka ndryshuar me -1.29%<ref>{{Cite web |url=http://www.world-gazetteer.com/wg.php?x=&men=gcis&lng=en&des=wg&geo=-4&srt=npan&col=abcdefghinoq&msz=1500&geo=-98 |title=Të dhëna nga www.world-gazetteer.com. |accessdate=5 dhjetor 2012 |archiveurl=https://archive.is/20121205074953/http://www.world-gazetteer.com/wg.php?x=&men=gcis&lng=en&des=wg&geo=-4&srt=npan&col=abcdefghinoq&msz=1500&geo=-98 |archivedate=5 dhjetor 2012 |url-status=live }}</ref>.
 
== ReferencaReferime ==
<references/>